| روش تأمین نیتروژن | مستمر |
|---|---|
| وزن | 100 کیلوگرم |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| جداسازی هوا | آره |
|---|---|
| منبع برق | برق |
| تقویت کننده | آره |
| درخواست | برش لیزر یا ساخت مواد جدید |
| ساخت مواد جدید | آره |
| نوع گاز | نیتروژن (N2) |
|---|---|
| برنامه | عملیات حرارتی فلزی / برش لیزر |
| تایپ کنید | Plug And Play |
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتیگراد |
| حالت عملیات | خودکار |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| دمای عملیاتی | 5-45 درجه سانتیگراد |
| روش تأمین نیتروژن | مستمر |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
| اتصال منبع گاز | 1/4 |
| تایپ کنید | آزمایشگاه مینی PSA |
|---|---|
| اندازه | مینی |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| استفاده | آزمایشگاه |
| سطح خلوص | بالا |
| منبع تغذیه | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
|---|---|
| مصرف برق | 0.5 کیلو وات |
| خلوص نیتروژن | 99.99 ٪ |
| برنامه | برش/لحام با لیزر |
| وزن | 135-138 کیلوگرم |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
|---|---|
| روش تأمین نیتروژن | مداوم |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| اتصال منبع گاز | 1/4 |
| وزن | 100 کیلوگرم |
| دقت کنترل فشار | ±1% |
|---|---|
| اتصال منبع گاز | 1/4 |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| دامنه فشار | 2-6 بار |
| حالت کنترل فشار | راهنما |
| دقت کنترل فشار | ±1% |
|---|---|
| منبع برق | AC 220V یا سفارشی |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| دامنه فشار | 2-6 بار |
| وزن | 100 کیلوگرم |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
|---|---|
| دامنه فشار | 2-6 بار |
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| اتصال منبع گاز | 1/4 |
| روش تأمین نیتروژن | مداوم |