| Metoda zaopatrzenia w azot | Ciągły |
|---|---|
| Waga | 100 kg |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Wymiary | 540 mm x 420 mm x 1060 mm |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
| Separacja powietrza | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Źródło energii | Elektryczne |
| Wzmacniacz | - Tak, proszę. |
| Zastosowanie | Cięcie laserowe lub nowe materiały |
| Nowe tworzenie materiałów | - Tak, proszę. |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
|---|---|
| Aplikacja | Metalowe obróbka ciepła / cięcie laserowe |
| Typ | Podłącz i graj |
| Punkt rosy | -40 ℃ |
| Tryb pracy | Automatyczny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Temperatura pracy | 5-45 ° C. |
| Metoda zaopatrzenia w azot | Ciągły |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Połączenie źródła gazu | 1/4 |
| Typ | Lab Mini PSA |
|---|---|
| Rozmiar | mini |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Stosowanie | laboratorium |
| Poziom czystości | Wysoki |
| Zasilanie | AC 220V/50 Hz lub dostosowane |
|---|---|
| Zużycie energii | ≤0,5 kW |
| Czystość azotu | ≥99,99% |
| Aplikacja | Krojenie/spawanie laserowe |
| Waga | 135-138 kg |
| Wymiary | 540 mm x 420 mm x 1060 mm |
|---|---|
| Metoda zaopatrzenia w azot | ciągły |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
| Połączenie źródła gazu | 1/4 |
| Waga | 100 kg |
| Dokładność kontroli ciśnienia | ± 1% |
|---|---|
| Połączenie źródła gazu | 1/4 |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
| Zakres ciśnienia | 2-6 barów |
| Tryb kontroli ciśnienia | Podręcznik |
| Dokładność kontroli ciśnienia | ± 1% |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220V lub na zamówienie |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
| Zakres ciśnienia | 2-6 barów |
| Waga | 100 kg |
| Wymiary | 540 mm x 420 mm x 1060 mm |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | 2-6 barów |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Połączenie źródła gazu | 1/4 |
| Metoda zaopatrzenia w azot | ciągły |