| Trwałość | Długotrwałe |
|---|---|
| Zastosowanie | cięcie laserowe |
| Koszty produkcji | Zminimalizowane |
| technologii | Zaawansowany |
| Wymagania przestrzenne | Minimalny |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wskaźnik przepływu | 18-33l/min |
| napięcie | 220 V lub dostosowane |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 NM3/H. |
|---|---|
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| Punkt rosy | -40℃ |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Częstotliwość | 50/60hz |
| System sterowania | PLC |
| Zastosowanie | Cięcie laserowe lub nowe materiały |
|---|---|
| Rodzaj | PSA |
| Wymaganie mocy | 220 V/lub dostosowane |
| Ciśnienie powietrza | 0,7-1,0 MPa |
| Nowe tworzenie materiałów | - Tak, proszę. |
| Aplikacja | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Pojemność | Mały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Pojemność | Mały |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Aplikacja | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
| Gwarancja | 1 rok |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 ml/min |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Azot |
| Model | Generator N₂ |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
|---|---|
| Zasada działania | Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) |
| Wydajność | Wysoka wydajność |
| system sterowania | PLC |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |