| Veiligheid | Gewaarborgd |
|---|---|
| Energieverbruik | Laag |
| Onderhoud | Gemakkelijk en goedkoop |
| Winst | gestegen |
| Betrouwbaarheid | Hoog |
| Toepassing | Gas in flessen vervangen |
|---|---|
| Werkdruk | 0.2-0.4 Mpa |
| Druk controle | Verstelbaar |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Grootte | Klein |
| DIEMENSION | 53*43*101cm |
|---|---|
| De Druk van de luchtinham | 7~9 Bar, 130~145 PSI |
| Onderhoudskosten | Minder dan 1% van de totale investering |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| Voeding | Elektriciteit |
| Werktemperatuur | 5-45°C |
|---|---|
| Luchtdruk | 0.7-1.0Mpa |
| Lasersnijden | - Ja, dat klopt. |
| Nieuw materiaal maken | - Ja, dat klopt. |
| dauwpunt | ≤-40℃ |
| Technologie | Geavanceerd |
|---|---|
| Winst | Toegenomen |
| Productiekosten | Gemaximaliseerd |
| Sollicitatie | Lasersnijden |
| Efficiëntieverhouding | Geoptimaliseerd |
| Energieverbruik | laag |
|---|---|
| Ruimtebehoefte | Minimaal |
| nauwkeurigheid | Hoog |
| Betrouwbaarheid | Hoog |
| Installatie | Eenvoudig. |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| dauwpunt | -40°C |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Applicatie | Lasersnijden of Nieuw Materiaal Maken |
|---|---|
| Zuiverheid | ≥99.99% |
| Luchtdruk | 0.7-0.9MPA |
| Energiebesparing | - Ja, dat klopt. |
| spanningsverhoger | - Ja, dat klopt. |
| dauwpunt | ≤-40℃ |
|---|---|
| Luchtdruk | 0.7-1.0Mpa |
| Lasersnijden | - Ja, dat klopt. |
| Energiebehoefte | 220V/ Of aangepast |
| Luchtstroom | 18-33 Nm³/u |