| Ασφάλεια | Εγγυημένο |
|---|---|
| Καταναλώσεις ενέργειας | Χαμηλά |
| Συντήρηση | Εύκολο και Φθηνό |
| Κέρδος | αυξανόμενος |
| Αξιόπιστη | Υψηλή |
| Εφαρμογή | Αντικατάσταση Φιαλών Υγραερίου |
|---|---|
| Εργασιακή πίεση | 0.2-0.4 MPA |
| Έλεγχος πίεσης | Ρυθμιζόμενο |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Μέγεθος | Μικρό |
| DIEMENSION | 53*43*101εκ. |
|---|---|
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9 Bar, 130~145 PSI |
| Κόστος συντήρησης | Λιγότερο από 1% της συνολικής επένδυσης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό ρεύμα |
| Θερμοκρασία εργασίας | 5-45°C |
|---|---|
| Πίεση αέρα | 0.7-1.0Mpa |
| ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ | - Ναι, ναι. |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
| σημείο δροσιάς | ≤-40℃ |
| Τεχνολογία | Προχωρημένος |
|---|---|
| Κέρδος | Αυξανόμενος |
| Κόστος Παραγωγής | Ελαχιστοποιημένο |
| Εφαρμογή | Κοπή με λέιζερ |
| Ποσοστό αποδοτικότητας | Βελτιστοποιημένος |
| Καταναλώσεις ενέργειας | χαμηλή |
|---|---|
| Απαιτήσεις χώρου | Ελάχιστο |
| ακρίβεια | Υψηλή |
| Αξιόπιστη | Υψηλή |
| Εγκατάσταση | Απλό. |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Κόψιμο με λέιζερ ή κατασκευή νέων υλικών |
|---|---|
| Καθαρότητα | ≥99.99% |
| Πίεση αέρα | 0.7-0.9MPA |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | - Ναι, ναι. |
| ενισχυτής | - Ναι, ναι. |
| σημείο δροσιάς | ≤-40℃ |
|---|---|
| Πίεση αέρα | 0.7-1.0Mpa |
| ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ | - Ναι, ναι. |
| Απαιτούμενη ισχύς | 220V/ Ή Προσαρμοσμένο |
| Αεροπορία | 18-33Nm3/h |