| Uygulama | Azot Jeneratörü |
|---|---|
| Verimlilik | Yüksek |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Boyut | Mini |
| Türü | Lab Mini PSA |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| Akış Hızı | 1-20 nm3/s |
| Başlama zamanı | İlk kez kullanım için ≤13 dakika |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
|---|---|
| Gaz Türü | Azot |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
| Boyut | Kompakt |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| çiğ noktası | -40°C |
| Uygulama | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
|---|---|
| Uygulama | Laboratuvar |
| Boyut | küçük |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
|---|---|
| Basınç kontrol modu | Kılavuz |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Azot besleme yöntemi | sürekli |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Boyut | mini |
|---|---|
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Tip | Lab Mini PSA |
| Yeterlik | Yüksek |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |