| Εφαρμογή | Γεννήτρια αζώτου |
|---|---|
| Απόδοση | Υψηλή |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Μέγεθος | ΜΙΝΙ |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εξοικονόμηση κόστους | Εξαλείφει την ανάγκη για εμφιαλωμένο αέριο |
| Μέγεθος | Συμπαγής |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ροή | 18-33L/min |
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη Αέρα |
|---|---|
| Οθόνη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου πίεσης | Εγχειρίδιο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | Συνεχή |
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Μέγεθος | μίνι |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Αποδοτικότητα | Ψηλά |
| Ικανότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |