| Zastosowanie | Laboratorium |
|---|---|
| Wielkość | małe |
| Model | Generator N₂ |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Zasada działania | Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) |
|---|---|
| Wielkość | małe |
| System sterowania | PLC |
| Model | Generator N₂ |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 ml/min |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Wskaźnik przepływu | 18-33l/min |
| Zastosowanie | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność | małe |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Rodzaj | Przenośny |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Pojemność | małe |
|---|---|
| Źródło energii | Elektryczne |
| Zastosowanie | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Rodzaj | Przenośny |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 l/min |
|---|---|
| Rodzaj | generator |
| Funkcje bezpieczeństwa | Automatyczne wyłączanie |
| Ruchliwość | Przenośny |
| Zakres ciśnienia | 7-9 bar |
| Źródło energii | Elektryczne |
|---|---|
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wskaźnik przepływu | 18-33l/min |
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
| Gwarancja | 1 rok |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 ml/min |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Azot |
| Model | Generator N₂ |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Rodzaj | Generator azotu |
|---|---|
| Pojemność magazynowa | 50L |
| Temperatura pracy | 5-45°C |
| Wymiar | 53*43*101cm |
| Wydajność wyjściowa | 18 ~ 40 l/min |