| وزن | 100 کیلوگرم |
|---|---|
| دقت کنترل فشار | ±1% |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| منبع برق | AC 220V یا سفارشی |
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| منبع انرژی | برق |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نوع | نیتروژن |
| ولتاژ | 110V/220V یا سفارشی |
| فشار | 7-9 بار |
| منبع انرژی | برق |
|---|---|
| ظرفیت تولید | کوچک |
| درخواست | تولید مواد غذایی |
| جریان_ | 18-33 لیتر در دقیقه |
| ولتاژ | 110V/220V یا سفارشی |
| ابعاد | 53*43*101 سانتي متر |
|---|---|
| فشار ورودی هوا | 7 تا 9 بار، 130 تا 145 PSI |
| هزینه تعمیر و نگهداری | کمتر از 1 ٪ از کل سرمایه گذاری |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
| منبع برق | برق |
| فشار | 7-9 بار |
|---|---|
| منبع برق | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
| اندازه | کوچک |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
| مدل | تولید کننده N₂ |
| منبع برق | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
|---|---|
| مدل | تولید کننده N₂ |
| عملکرد | عملکرد بالا |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| سیستم کنترل | PLC |
| عملکرد | عملکرد بالا |
|---|---|
| نرخ جریان | 33-50 میلی لیتر در دقیقه |
| فشار | 7-9 بار |
| اصل کار | جذب نوسان فشار (PSA) |
| درخواست | آزمایشگاه |
| منبع برق | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
|---|---|
| اصل کار | جذب نوسان فشار (PSA) |
| نوع ژنراتور | ژنراتور نیتروژن آزمایشگاهی |
| مدل | تولید کننده N₂ |
| فشار | 7-9 بار |
| نوع محصول | مولد نیتروژن |
|---|---|
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| نوع | نیتروژن |
| تکنولوژی | تولید نیتروژن |
| ظرفیت تولید | کوچک |
| فشار | 0.6-0.8Mpa |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت یا سفارشی |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
| درخواست | سیستم جوش لیزر |
| سیستم کنترل | PLC |