| Grootte | MINI |
|---|---|
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Reinheidsgraad | Hoog |
| Voeding | Elektrisch |
| Toepassing | Stikstofgenerator |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Type | Plug en play |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |
|---|---|
| Type | Lab Mini PSA |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Power_source | Elektrisch |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Gas_Type | Stikstof |
| Spanning | 110V/220V of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Technologie | stikstofopwekking |
|---|---|
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Voedselproductie |
| Power_source | Elektrisch |
|---|---|
| Productiecapaciteit | Klein |
| Toepassing | Voedselproductie |
| Flow_rate | 18-33 L/min |
| Spanning | 110V/220V of op maat |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
|---|---|
| Type | generator |
| Grootte | Compact |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
| Debiet | 18-33 L/min |
| Voeding | Elektrisch |
|---|---|
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
| Reinheidsgraad | Hoog |
| Efficiëntie | Hoog |
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |
| De Druk van de luchtinham | 7 tot en met 9 bar |
|---|---|
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
| Toepassing | Industrieel gebruik, Plasma/Lasersnijden, Metaalbewerking, Opslag en Transport, |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kleur | Wit |