| اندازه | مینی |
|---|---|
| تکنولوژی | PSA (جذب نوسان فشار) |
| سطح خلوص | بالا |
| منبع برق | برق |
| درخواست | مولد نیتروژن |
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
|---|---|
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| نوع | وصل کنید و بازی کنید |
| درخواست | عملیات حرارتی فلزی / برش لیزر |
| مواد | درجه آزمایشگاه |
|---|---|
| نوع | آزمایشگاه مینی PSA |
| ظرفیت | مینی مولد نیتروژن |
| تکنولوژی | PSA (جذب نوسان فشار) |
| خروجی نیتروژن | 99.99٪ - 99.999٪ |
| منبع انرژی | برق |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نوع | نیتروژن |
| ولتاژ | 110V/220V یا سفارشی |
| فشار | 7-9 بار |
| قابل حمل بودن | قابل حمل |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| نام محصول | تولید کننده نیتروژن مواد غذایی قابل حمل دستگاه تولید گاز N₂ تولید کننده نیتروژن کوچک برای مواد غذایی |
| ظرفیت تولید | کوچک |
| تکنولوژی | تولید نیتروژن |
|---|---|
| نام محصول | تولید کننده نیتروژن مواد غذایی قابل حمل دستگاه تولید گاز N₂ تولید کننده نیتروژن کوچک برای مواد غذایی |
| ظرفیت تولید | کوچک |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| درخواست | تولید مواد غذایی |
| منبع انرژی | برق |
|---|---|
| ظرفیت تولید | کوچک |
| درخواست | تولید مواد غذایی |
| جریان_ | 18-33 لیتر در دقیقه |
| ولتاژ | 110V/220V یا سفارشی |
| پس انداز هزینه ها | نیاز به گاز بطری را از بین می برد |
|---|---|
| نوع | ژنراتور |
| اندازه | فشرده |
| قابل حمل بودن | قابل حمل |
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| منبع تغذیه | برقی |
|---|---|
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| سطح خلوص | بالا |
| کارایی | بالا |
| مواد | درجه آزمایشگاه |
| فشار ورودی هوا | 7 ~ 9bar |
|---|---|
| قطعات | ظرف فشار، موتور، موتور، پرت، پمپ، دیگر |
| درخواست | استفاده صنعتی، برش پلازما/لیزر، پردازش فلزات، ذخیره سازی و حمل و نقل، |
| سیستم کنترل | PLC |
| رنگ | سفید |