| Nazwa produktu | Przenośny generator azotu produkcji nr Maszyna produkcyjna gazu Mały generator azotu do żywności p |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Generator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Produkcja_moc | małe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
|---|---|
| Waga | 100 kg |
| Metoda zaopatrzenia w azot | ciągły |
| Zasilanie | AC 220V lub na zamówienie |
| Temperatura pracy | 5-45°C |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| napięcie | 220 V lub dostosowane |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| System sterowania | PLC |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 90 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,8 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 1 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,4 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 8 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 90 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,8 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 1 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,4 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 8 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |