| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
|---|---|
| Βάρος | 100 κιλά |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | Συνεχή |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τάση | 220V ή προσαρμοσμένο |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη Αέρα |
|---|---|
| Οθόνη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 90 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,8 MPa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 1 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 8 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 90 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,8 MPa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 1 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 8 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |