| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
|---|---|
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τύπος_Αερίου | Αζώτο |
| Τεχνολογία | παραγωγή αζώτου |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
|---|---|
| Τύπος_Αερίου | Αζωτο |
| Όνομα_προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τεχνολογία | Παραγωγή αζώτου |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
|---|---|
| Τύπος_Αερίου | Αζωτο |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Ροή_RATE | 18-33 λίτρα/min |
| Όνομα_προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δείκτης ροής | 18-33 λίτρα/min |
|---|---|
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Δείκτης ροής | 18-33 λίτρα/min |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Απόδοση | Υψηλή |
|---|---|
| Πίεση λειτουργίας | PSA |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Χρήση | Εργαστήριο |