| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Outputdruk | 2-6 bar |
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Capaciteit | 1-20 N M3/h |
| Onderhoudskosten | Minder dan 1% van de totale investering |
| Type | Generator |
|---|---|
| Onderhoud | Laag |
| Maat | Compact |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
| Bedrijfsmodus | CONTINU |
| nauwkeurigheid | Hoog |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Verscheidenheid | Hoog |
| Snij snelheid | Hoog |
| Compatibiliteit | Brede Waaier van Materialen |
| Efficiëntieverhouding | Geoptimaliseerd |
|---|---|
| Winst | Toegenomen |
| Stikstofgeneratie | CONTINU |
| Efficiëntie | Hoog niveau |
| Installatie | eenvoudig |
| Installatie | eenvoudig |
|---|---|
| Sollicitatie | Lasersnijden |
| Onderhoud | Gemakkelijk en goedkoop |
| Technologie | Geavanceerd |
| Productiekosten | Gemaximaliseerd |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
|---|---|
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Gewicht | 100 kg |
| Grootte | Klein |
|---|---|
| Model | N₂ Generator |
| Controlesysteem | PLC's |
| Prestaties | Hoge prestaties |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
| Stroomsnelheid | 33-50 L/min |
|---|---|
| Draagbaarheid | Draagbaar |
| Gasbron | Lucht |
| Voeding | Elektrisch |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
| Technologie | Geavanceerd |
|---|---|
| Winst | Toegenomen |
| Productiekosten | Gemaximaliseerd |
| Sollicitatie | Lasersnijden |
| Efficiëntieverhouding | Geoptimaliseerd |
| Energieverbruik | laag |
|---|---|
| Ruimtebehoefte | Minimaal |
| nauwkeurigheid | Hoog |
| Betrouwbaarheid | Hoog |
| Installatie | Eenvoudig. |