| Reinheidsgraad | Hoog |
|---|---|
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gebruik | laboratorium |
| Grootte | MINI |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Type | Plug en play |
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| dauwpunt | -40°C |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Type | Plug en play |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Operatiemodus | Automatisch |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Reinheidsgraad | Hoog |
|---|---|
| Type | Lab Mini PSA |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Toepassing | Stikstofgenerator |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
|---|---|
| Reinheidsgraad | Hoog |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Bedrijfsdruk | PSA |
| Grootte | MINI |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Power_source | Elektrisch |
|---|---|
| Productiecapaciteit | Klein |
| Toepassing | Voedselproductie |
| Flow_rate | 18-33 L/min |
| Spanning | 110V/220V of op maat |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
|---|---|
| Type | generator |
| Grootte | Compact |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
| Debiet | 18-33 L/min |
| DIEMENSION | 53*43*101cm |
|---|---|
| De Druk van de luchtinham | 7~9 Bar, 130~145 PSI |
| Onderhoudskosten | Minder dan 1% van de totale investering |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| Voeding | Elektriciteit |