| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
|---|---|
| Reinheidsgraad | Hoog |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Bedrijfsdruk | PSA |
| Grootte | MINI |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
|---|---|
| Type | generator |
| Grootte | Compact |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
| Debiet | 18-33 L/min |
| Gastype | N₂ |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Voedselproductie |
| Zuiverheid | hoge zuiverheid |
| Koelsysteem | T/T |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
|---|---|
| dauwpunt | -40°C |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Gebruik | Peddelen |
|---|---|
| Stikstofproductie | 99,99%-99,999% |
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |
| Sollicitatie | Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| dauwpunt | -40°C |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Druk | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Capaciteit | Klein |
| Stroombron | Elektrisch |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Sollicitatie | Voedselverpakking Stikstofmachine |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Type | Plug en play |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Druk | 7-9 Bar |
| Stroomsnelheid | 33-50 ml/min |
| controlesysteem | PLC |
| Werkingsprincipe | Pressure Swing-adsorptie (PSA) |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Operatiemodus | Automatisch |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |