| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
| dauwpunt | -40°C |
|---|---|
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Gas Type | Stikstof |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
| Grootte | Compact |
| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Gasbron | Lucht |
| Onderhoud | laag |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
| Gas Type | Stikstof |
| Drukbereik | 7-9 Bar |
|---|---|
| Operatiemodus | Continu |
| Gas Type | Stikstof |
| Type | generator |
| Veiligheidskenmerken | Automatische uitschakeling |
| Debiet | 18-33 Nm3/h |
|---|---|
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Debiet | 33-50 ml/min |
|---|---|
| Gas Type | Stikstof |
| Model | N₂ Generator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Toepassing | Laboratorium |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 33-50 ml/min |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| Maat | Klein |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Reinheidsgraad | Hoog |
|---|---|
| Type | Lab Mini PSA |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Toepassing | Stikstofgenerator |
| Grootte | MINI |
|---|---|
| Gebruik | laboratorium |
| Efficiëntie | Hoog |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Bedrijfsdruk | PSA |