| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εξοικονόμηση κόστους | Εξαλείφει την ανάγκη για εμφιαλωμένο αέριο |
| Μέγεθος | Συμπαγής |
| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
|---|---|
| Πηγή αερίου | Αέρας |
| Συντήρηση | χαμηλή |
| Εξοικονόμηση κόστους | Εξαλείφει την ανάγκη για εμφιαλωμένο αέριο |
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Περιοχή πίεσης | 7-9 Bar |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας | Συνεχή |
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Τύπος | γεννήτρια |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Αυτόματη διακοπή λειτουργίας |
| Ροή | 18-33 Nm3/h |
|---|---|
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 33-50 ml/λεπτό |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Επίπεδο καθαρότητας | Υψηλή |
|---|---|
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Παραγωγή αζώτου | 99.99%-99.999% |
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Εφαρμογή | Γεννήτρια αζώτου |
| Μέγεθος | ΜΙΝΙ |
|---|---|
| Χρήση | Εργαστήριο |
| Απόδοση | Υψηλή |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση λειτουργίας | PSA |