| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
| Punkt rosy | -40℃ |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 l/min |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Azot |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Oszczędności kosztów | Eliminuje potrzebę gazu butelkowanego |
| Wielkość | Kompaktowy |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 l/min |
|---|---|
| Źródło gazu | Powietrze |
| Konserwacja | Niskie |
| Oszczędności kosztów | Eliminuje potrzebę gazu butelkowanego |
| Rodzaj gazu | Azot |
| Zakres ciśnienia | 7-9 bar |
|---|---|
| Tryb działania | ciągły |
| Rodzaj gazu | Azot |
| Rodzaj | generator |
| Funkcje bezpieczeństwa | Automatyczne wyłączanie |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 NM3/H. |
|---|---|
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 ml/min |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Azot |
| Model | Generator N₂ |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 33-50 ml/min |
| Aplikacja | Laboratorium |
| Rozmiar | Mały |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Poziom czystości | Wysoki |
|---|---|
| Rodzaj | Lab Mini PSA |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| technologii | PSA (adsorpcja huśtawki ciśnieniowej) |
| Zastosowanie | Generator azotu |
| Wielkość | mini |
|---|---|
| Użycie | Laboratorium |
| wydajność | Wysoki |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Ciśnienie operacyjne | PSA |