| دوام | دوام طولانی |
|---|---|
| درخواست | برش لیزر |
| هزینه های تولیدی | به حداقل رساندن |
| تکنولوژی | پیشرفته |
| فضای مورد نیاز | حداقل |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| نرخ جریان | 18-33L/دقیقه |
| ولتاژ | 220 ولت یا سفارشی |
| خلوص نیتروژن | ≥99.999٪ |
| فشار | 0.6-0.8Mpa |
| نرخ جریان | 18-33 nm3/h |
|---|---|
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
| نوع گاز | نیتروژن (N2) |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| منبع برق | 220V/50Hz یا سفارشی |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
|---|---|
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتیگراد |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| سیستم کنترل | PLC |
| درخواست | برش لیزر یا ساخت مواد جدید |
|---|---|
| نوع | PSA |
| نیروی مورد نیاز | 220 ولت/یا سفارشی |
| فشار هوا | 0.7-1.0Mpa |
| ساخت مواد جدید | آره |
| برنامه | دستگاه ساخت نیتروژن بسته بندی مواد غذایی |
|---|---|
| فرکانس | 50/60Hz یا سفارشی |
| منبع تغذیه | برقی |
| ظرفیت | کوچک |
| گارانتی | 1 سال |
| فشار | 0.6-0.8Mpa |
|---|---|
| ظرفیت | کوچک |
| منبع تغذیه | برقی |
| فرکانس | 50/60Hz یا سفارشی |
| برنامه | دستگاه ساخت نیتروژن بسته بندی مواد غذایی |
| ولتاژ | 110V/220V یا سفارشی |
|---|---|
| درخواست | دستگاه ساخت نیتروژن بسته بندی مواد غذایی |
| تضمین | 1 سال |
| فرکانس | 50/60Hz یا سفارشی |
| خروجی نیتروژن | 99.99٪ - 99.999٪ |
| نرخ جریان | 33-50 میلی لیتر در دقیقه |
|---|---|
| نوع گاز | نیتروژن |
| مدل | تولید کننده N₂ |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| درخواست | آزمایشگاه |
| فشار | 7-9 بار |
|---|---|
| اصل کار | جذب نوسان فشار (PSA) |
| عملکرد | عملکرد بالا |
| سیستم کنترل | PLC |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |