| Επίπεδο καθαρότητας | Ψηλά |
|---|---|
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Χρήση | εργαστήριο |
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
| Ικανότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
|---|---|
| Πηγή αερίου | Αέρας |
| Συντήρηση | χαμηλή |
| Εξοικονόμηση κόστους | Εξαλείφει την ανάγκη για εμφιαλωμένο αέριο |
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5~40°C |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
|---|---|
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εξοικονόμηση κόστους | Εξαλείφει την ανάγκη για εμφιαλωμένο αέριο |
| Μέγεθος | Συμπαγής |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |