| Reinheidsgraad | Hoog |
|---|---|
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Gebruik | Peddelen |
| Voeding | Elektrisch |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Gasbron | Lucht |
| Onderhoud | laag |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
| Gas Type | Stikstof |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Bedrijfstemperatuur | 5 tot en met 40°C |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Outputdruk | 2-6 bar |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Druk | 7-9 Bar |
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Prestaties | Hoge prestaties |
|---|---|
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Druk | 7-9 Bar |
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Toepassing | Laboratorium |
| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Gas Type | Stikstof |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
| Grootte | Compact |
| Spanning | 110V/220V of op maat |
|---|---|
| Toepassing | Voedselverpakking Stikstofmachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Debiet | 33-50 ml/min |
|---|---|
| Gas Type | Stikstof |
| Model | N₂ Generator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Toepassing | Laboratorium |
| Toepassing | Laboratorium |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50HZ of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Controlesysteem | PLC's |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |