| Saflık Seviyesi | Yüksek |
|---|---|
| Teknoloji | PSA (Basınç Salıncak Adsorpsiyonu) |
| Kullanım | SPDT |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
|---|---|
| Gaz kaynağı | Hava |
| Bakım | Düşük |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
| Gaz Türü | Azot |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| Çalışma sıcaklığı | 5~40°C |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Basınç | 7-9 bar |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Performans | Yüksek performans |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
|---|---|
| Gaz Türü | Azot |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
| Boyut | Kompakt |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama | Gıda Paketleme Azot Yapım Makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
|---|---|
| Gaz Türü | Azot |
| Model | N₂ jeneratör |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Uygulama | Laboratuvar |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |