| Πίεση εργασίας | 6 ~ 8 bar |
|---|---|
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
| Πεδίο εισόδου αέρα | 8kg-10kg |
| εξαρτήματα | Δοχείο πίεσης |
| Διάσταση | 53*43/101εκ. |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
|---|---|
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
| Πεδίο εισόδου αέρα | 8kg-10kg |
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Ρυθμός ροής | 33-50 ml/λεπτό |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Πίεση | 0,6-0,8MPa |
|---|---|
| Ικανότητα | Μικρό |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Δυναμικό | 220V ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 18-33L/min |
| Καθαρότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
| Διάρκεια Ζωής | 8-10 χρόνια με σωστή συντήρηση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
|---|---|
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική χρήση, κοπή πλάσματος/λέιζερ, επεξεργασία μετάλλων, αποθήκευση και μεταφορά, |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διάρκεια Ζωής | 8-10 χρόνια με σωστή συντήρηση |
|---|---|
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| Εργασιακή πίεση | 6 έως 8 bar |
|---|---|
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Χρώμα | Λευκό |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 53*43/101εκ. |
| Εγκατάσταση | Απλό. |
|---|---|
| ακρίβεια | Υψηλή |
| Εφαρμογή | ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ |
| Κέρδος | αυξανόμενος |
| Απόδοση | Υψηλό επίπεδο |