| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος_Αερίου | Αζώτο |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Πίεση | 7-9 Bar |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Τύπος αερίου | Ν₂ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Καθαρότητα | υψηλή καθαρότητα |
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Τύπος αερίου | Αζωτο |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
|---|---|
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| DIEMENSION | 53*43*101εκ. |
|---|---|
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9 Bar, 130~145 PSI |
| Κόστος συντήρησης | Λιγότερο από 1% της συνολικής επένδυσης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό ρεύμα |