| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 45 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -65°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 120 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -60°C |
| Technology | PSA DUAL-TOWER |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 20 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -60°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |
| Nitrogen Purity | 99.9995% |
|---|---|
| Flow Rate | 30 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.8 MPa |
| Dew Point | -70°C |
| Technology | PSA CARBON MOLECULAR SIEVE |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 50 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -65°C |
| Technology | PSA DUAL-TOWER |
| Nitrogen Purity | 99.9995% |
|---|---|
| Flow Rate | 60 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -70°C |
| Technology | PSA CARBON MOLECULAR SIEVE |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 80 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -60°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 100 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.8 MPa |
| Dew Point | -65°C |
| Technology | PSA DUAL-TOWER |
| Nitrogen Purity | 99.9995% |
|---|---|
| Flow Rate | 5 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -70°C |
| Technology | PSA CARBON MOLECULAR SIEVE |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 15 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -60°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |