| Ροή | 1-20 Nm3/h |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45 ° C |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | ΣΥΝΕΧΗΣ |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύνδεση πηγής αερίου | 1/4 |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | ΣΥΝΕΧΗΣ |
|---|---|
| Βάρος | 100 Kg |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διαστάσεις | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερός |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας | Συνεχή |
| Εξοικονόμηση κόστους | Εξαλείφει την ανάγκη για εμφιαλωμένο αέριο |
| Μέγεθος | Συμπαγής |
| Περιοχή πίεσης | 7-9 Bar |
| Καταναλώσεις ενέργειας | χαμηλή |
|---|---|
| Απαιτήσεις χώρου | Ελάχιστο |
| ακρίβεια | Υψηλή |
| Αξιόπιστη | Υψηλή |
| Εγκατάσταση | Απλό. |
| Καταναλώσεις ενέργειας | Χαμηλά |
|---|---|
| Ποσοστό αποδοτικότητας | Βελτιστοποιημένος |
| Ανθεκτικότητα | Διαρκής |
| Αξιόπιστη | Υψηλή |
| Ασφάλεια | Εγγυημένο |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύστημα συγκόλλησης λέιζερ |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Ασφάλεια | Εγγυημένο |
|---|---|
| Καταναλώσεις ενέργειας | Χαμηλά |
| Συντήρηση | Εύκολο και Φθηνό |
| Κέρδος | αυξανόμενος |
| Αξιόπιστη | Υψηλή |
| Χωρισμός αέρα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| ενισχυτής | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Κόψιμο με λέιζερ ή κατασκευή νέων υλικών |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
| Θερμοκρασία εργασίας | 5-45°C |
|---|---|
| Πίεση αέρα | 0.7-1.0Mpa |
| ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ | - Ναι, ναι. |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
| σημείο δροσιάς | ≤-40℃ |