| Τεχνολογία | Προχωρημένος |
|---|---|
| Κέρδος | Αυξανόμενος |
| Κόστος Παραγωγής | Ελαχιστοποιημένο |
| Εφαρμογή | Κοπή με λέιζερ |
| Ποσοστό αποδοτικότητας | Βελτιστοποιημένος |
| Καταναλώσεις ενέργειας | χαμηλή |
|---|---|
| Απαιτήσεις χώρου | Ελάχιστο |
| ακρίβεια | Υψηλή |
| Αξιόπιστη | Υψηλή |
| Εγκατάσταση | Απλό. |
| Ασφάλεια | Εγγυημένο |
|---|---|
| Καταναλώσεις ενέργειας | Χαμηλά |
| Συντήρηση | Εύκολο και Φθηνό |
| Κέρδος | αυξανόμενος |
| Αξιόπιστη | Υψηλή |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | ΣΥΝΕΧΗΣ |
|---|---|
| Βάρος | 100 Kg |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διαστάσεις | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερός |
| Καταναλώσεις ενέργειας | Χαμηλά |
|---|---|
| Ποσοστό αποδοτικότητας | Βελτιστοποιημένος |
| Ανθεκτικότητα | Διαρκής |
| Αξιόπιστη | Υψηλή |
| Ασφάλεια | Εγγυημένο |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύστημα συγκόλλησης λέιζερ |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤ 0,5 kW |
| Καθαρότητα αζώτου | ≥99,99% |
| Εφαρμογή | Κοπή/Συγκόλληση με λέιζερ |
| Βάρος | 135-138 κιλά |
| Διαστάσεις | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
|---|---|
| Μέθοδος παροχής αζώτου | Συνεχή |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
| Σύνδεση πηγής αερίου | 1/4 |
| Βάρος | 100 κιλά |
| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
|---|---|
| Σύνδεση πηγής αερίου | 1/4 |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
| Πεδίο πίεσης | 2-6 φραγμός |
| Τρόπος ελέγχου πίεσης | Εγχειρίδιο |
| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
| Πεδίο πίεσης | 2-6 φραγμός |
| Βάρος | 100 κιλά |