| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
|---|---|
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| DIEMENSION | 53*43*101εκ. |
|---|---|
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9 Bar, 130~145 PSI |
| Κόστος συντήρησης | Λιγότερο από 1% της συνολικής επένδυσης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό ρεύμα |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Εφαρμογή | Αντικατάσταση Φιαλών Υγραερίου |
|---|---|
| Εργασιακή πίεση | 0.2-0.4 MPA |
| Έλεγχος πίεσης | Ρυθμιζόμενο |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τάση | 220V ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45 ° C |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | ΣΥΝΕΧΗΣ |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύνδεση πηγής αερίου | 1/4 |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
|---|---|
| Μέγεθος | μίνι |
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
| Χρήση | εργαστήριο |
| Επίπεδο καθαρότητας | Ψηλά |