| Technologie | Geavanceerd |
|---|---|
| Winst | Toegenomen |
| Productiekosten | Gemaximaliseerd |
| Sollicitatie | Lasersnijden |
| Efficiëntieverhouding | Geoptimaliseerd |
| Energieverbruik | laag |
|---|---|
| Ruimtebehoefte | Minimaal |
| nauwkeurigheid | Hoog |
| Betrouwbaarheid | Hoog |
| Installatie | Eenvoudig. |
| Veiligheid | Gewaarborgd |
|---|---|
| Energieverbruik | Laag |
| Onderhoud | Gemakkelijk en goedkoop |
| Winst | gestegen |
| Betrouwbaarheid | Hoog |
| Methode van stikstofvoorziening | CONTINU |
|---|---|
| Gewicht | Roestvrij staal of aangepast |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Energieverbruik | Laag |
|---|---|
| Efficiëntieverhouding | Geoptimaliseerd |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Betrouwbaarheid | Hoog |
| Veiligheid | Gewaarborgd |
| dauwpunt | -40°C |
|---|---|
| Toepassing | Lasersysteem |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Stroombron | Elektrisch |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤ 0,5 kW |
| Stikstofzuiverheid | ≥99,99% |
| Sollicitatie | Lasersnijden/lassen |
| Gewicht | 135-138 kg |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
|---|---|
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Gewicht | 100 kg |
| Precieze drukregeling | ±1% |
|---|---|
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Drukbereik | 2-6 bar |
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
| Precieze drukregeling | ±1% |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V of op maat |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Drukbereik | 2-6 bar |
| Gewicht | 100 kg |