| Boyut | Mini |
|---|---|
| Kullanımı | laboratuvar |
| Verimlilik | Yüksek |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| İşletme basıncı | PSA |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
|---|---|
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| İşletme basıncı | PSA |
| Boyut | Mini |
| güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gas_type | Azot |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
|---|---|
| Teknoloji | PSA (Basınç Salıncak Adsorpsiyonu) |
| Kullanım | SPDT |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Türü | Lab Mini PSA |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
| Kullanım | SPDT |
|---|---|
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Malzeme | Laboratuvar sınıfı |
| Başvuru | Azot Jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Basınç aralığı | 7-9 bar |
|---|---|
| Operasyon modu | sürekli |
| Gaz Türü | Azot |
| Türü | jeneratör |
| Güvenlik özellikleri | Otomatik kapanma |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Başvuru | Laboratuvar |
| Boyut | Küçük |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Basınç | 7-9 bar |
| Gaz Tipi | Azot |
| Boyut | mini |
|---|---|
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Tip | Lab Mini PSA |
| Yeterlik | Yüksek |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |