| Wielkość | mini |
|---|---|
| Użycie | Laboratorium |
| wydajność | Wysoki |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Ciśnienie operacyjne | PSA |
| Pojemność | Mini generator azotu |
|---|---|
| Poziom czystości | Wysoki |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Ciśnienie operacyjne | PSA |
| Wielkość | mini |
| źródło prądu | Elektryczne |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gas_type | Azot |
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Poziom czystości | Wysoki |
|---|---|
| Technologia | PSA (adsorpcja huśtawki ciśnieniowej) |
| Stosowanie | laboratorium |
| Zasilanie | Elektryczny |
| Pojemność | Mini generator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Rodzaj | Lab Mini PSA |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Poziom czystości | Wysoki |
| Stosowanie | laboratorium |
|---|---|
| Wyjście azotu | 99,99%-99,999% |
| Tworzywo | Klasa laboratoryjna |
| Aplikacja | Generator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Zakres ciśnienia | 7-9 bar |
|---|---|
| Tryb działania | ciągły |
| Rodzaj gazu | Azot |
| Rodzaj | generator |
| Funkcje bezpieczeństwa | Automatyczne wyłączanie |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 33-50 ml/min |
| Aplikacja | Laboratorium |
| Rozmiar | Mały |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Typ generatora | Generator azotu w laboratorium |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Rodzaj gazu | Azot |
| Rozmiar | mini |
|---|---|
| Zasilanie | Elektryczny |
| Typ | Lab Mini PSA |
| Efektywność | Wysoki |
| Pojemność | Mini generator azotu |