| Ciśnienie robocze | 6~8 barów |
|---|---|
| Ciśnienie wlotowe powietrza | 7 ~ 9bar |
| Zakres wejścia powietrza | 8 kg-10 kg |
| Strony | Zbiornik ciśnieniowy |
| Wymiar | 53*43/101cm |
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
|---|---|
| Rodzaj | Generator azotu |
| Zakres wejścia powietrza | 8 kg-10 kg |
| Metoda kontroli | Sterowanie automatyczne |
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
|---|---|
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Natężenie przepływu | 33-50 ml/min |
| system sterowania | PLC |
| Zasada działania | Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Pojemność | Mały |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Aplikacja | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
| Woltaż | 220 V lub dostosowane |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 18-33l/min |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
|---|---|
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
| Długość życia | 8-10 lat przy odpowiedniej konserwacji |
| Kolor | Biały |
| Ciśnienie wlotowe powietrza | 7 ~ 9bar |
| Ciśnienie wlotowe powietrza | 7 ~ 9bar |
|---|---|
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
| Zastosowanie | Wykorzystanie przemysłowe, cięcie plazmowe/laserowe, przetwarzanie metali, przechowywanie i transpor |
| System sterowania | PLC |
| Kolor | Biały |
| Długość życia | 8-10 lat przy odpowiedniej konserwacji |
|---|---|
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
| Metoda kontroli | Sterowanie automatyczne |
| Ciśnienie pracy | 6~8 barów |
|---|---|
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
| Kolor | Biały |
| Wymiar | 53*43/101cm |
| Instalacja | prosty |
|---|---|
| Precyzja | Wysoki |
| Zastosowanie | cięcie laserowe |
| Zysk | zwiększony |
| wydajność | wysoki poziom |