| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 6 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | MEMBRANA KOMPAKTOWA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 1 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,4 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | BLAT PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 25 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 4 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 7 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 9 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | MEMBRANA KOMPAKTOWA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 0,8 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,3 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | MINIATURA PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 14 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 22 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Wielkość | małe |
|---|---|
| Model | Generator N₂ |
| System sterowania | PLC |
| Wydajność | Wysoka wydajność |
| Zasilanie | AC 220V/50 Hz lub dostosowane |