| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 6 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | MEMBRANE COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 1 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.4 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA BENCHTOP |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 25 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 4 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA PORTABLE |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 7 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 9 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | MEMBRANE COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 0.8 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.3 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA MINIATURE |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 14 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 22 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA PORTABLE |
| Size | Small |
|---|---|
| Model | N₂ Generator |
| Control System | PLC |
| Performance | High Performance |
| Power Supply | AC 220V/50Hz Or Customized |