| Reinheidsgraad | Hoog |
|---|---|
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Gebruik | Peddelen |
| Voeding | Elektrisch |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Gebruik | laboratorium |
|---|---|
| Type | Lab Mini PSA |
| Voeding | Elektrisch |
| Grootte | MINI |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |
|---|---|
| Voeding | Elektrisch |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Type | Lab Mini PSA |
| Voeding | Elektrisch |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Reinheidsgraad | Hoog |
| Gebruik | Peddelen |
|---|---|
| Stikstofproductie | 99,99%-99,999% |
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |
| Sollicitatie | Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Debiet | 18 tot en met 33 L/min |
| Toepassing | Voedselverpakking Stikstofmachine |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | Klein |
|---|---|
| Toepassing | Voedselverpakking Stikstofmachine |
| Stroombron | Elektrisch |
| Type | Draagbaar |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Capaciteit | Klein |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Toepassing | Voedselverpakking Stikstofmachine |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Type | Draagbaar |
| dauwpunt | -40°C |
|---|---|
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Voeding | Elektrisch |
|---|---|
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gas Type | Stikstof |
| Debiet | 33-50 L/min |
| Operatiemodus | Continu |