| Εφαρμογή | Κόψιμο με λέιζερ ή κατασκευή νέων υλικών |
|---|---|
| Τύπος | PSA |
| Απαιτούμενη ισχύς | 220V/ή προσαρμοσμένο |
| Πίεση αέρα | 0.7-1.0Mpa |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
|---|---|
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Απαιτούμενη ισχύς | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| ενισχυτής | - Ναι, ναι. |
| Πίεση αέρα | 0.7-0.9MPA |
| Αεροπορία | 18-33Nm3/h |
| Εφαρμογή | Κόψιμο με λέιζερ ή κατασκευή νέων υλικών |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | - Ναι, ναι. |
| Χωρισμός αέρα | - Ναι, ναι. |
| Αεροπορία | 1-20Nm3/h |
| Απαιτήσεις χώρου | Ελάχιστο |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ |
| Καταναλώσεις ενέργειας | χαμηλή |
| Τεχνολογία | Προχωρημένο |
| Συντήρηση | Εύκολο και Φθηνό |
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
|---|---|
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική χρήση, κοπή πλάσματος/λέιζερ, επεξεργασία μετάλλων, αποθήκευση και μεταφορά, |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Χρώμα | Λευκό |