| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Τύπος αερίου | Αζωτο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος_Αερίου | Αζώτο |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Μεταφορητότητα | Φορητός |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
|---|---|
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
| Εμφάνιση | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Απόδοση | Υψηλή |
|---|---|
| Πίεση λειτουργίας | PSA |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Χρήση | Εργαστήριο |
| Επίπεδο καθαρότητας | Ψηλά |
|---|---|
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Χρήση | εργαστήριο |
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
| Ικανότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Χρήση | Εργαστήριο |
|---|---|
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Μέγεθος | ΜΙΝΙ |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Δυναμικότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Επίπεδο καθαρότητας | Υψηλή |