| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Generatortype | Laboratorium stikstofgenerator |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Gastype | Stikstof |
| Power_source | Elektrisch |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Gas_Type | Stikstof |
| Spanning | 110V/220V of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Prestaties | Hoge prestaties |
|---|---|
| Model | N₂ Generator |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Druk | 7-9 Bar |
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Efficiëntie | Hoog |
|---|---|
| Bedrijfsdruk | PSA |
| Type | Lab Mini PSA |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Gebruik | laboratorium |
| Reinheidsgraad | Hoog |
|---|---|
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Gebruik | Peddelen |
| Voeding | Elektrisch |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Gebruik | laboratorium |
|---|---|
| Type | Lab Mini PSA |
| Voeding | Elektrisch |
| Grootte | MINI |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |
|---|---|
| Voeding | Elektrisch |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Type | Lab Mini PSA |
| Voeding | Elektrisch |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Reinheidsgraad | Hoog |