| Poziom czystości | Wysoki |
|---|---|
| Pojemność | Mini generator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Użycie | Laboratorium |
| Wielkość | mini |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Rodzaj | Podłącz i graj |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Punkt rosy | -40℃ |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Rodzaj | Podłącz i graj |
| Zastosowanie | Metalowe obróbka ciepła / cięcie laserowe |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Tryb działania | Automatyczne |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Poziom czystości | Wysoki |
|---|---|
| Rodzaj | Lab Mini PSA |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| technologii | PSA (adsorpcja huśtawki ciśnieniowej) |
| Zastosowanie | Generator azotu |
| Pojemność | Mini generator azotu |
|---|---|
| Poziom czystości | Wysoki |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Ciśnienie operacyjne | PSA |
| Wielkość | mini |
| Ruchliwość | Przenośny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Nazwa produktu | Przenośny generator azotu produkcji nr Maszyna produkcyjna gazu Mały generator azotu do żywności p |
| Produkcja_moc | małe |
| źródło prądu | Elektryczne |
|---|---|
| Produkcja_moc | małe |
| Zastosowanie | Produkcja żywności |
| Flow_rate | 18-33 l/min |
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Oszczędności kosztów | Eliminuje potrzebę gazu butelkowanego |
|---|---|
| Rodzaj | generator |
| Wielkość | Kompaktowy |
| Ruchliwość | Przenośny |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Wymiar | 53*43*101cm |
|---|---|
| Ciśnienie wlotowe powietrza | 7~9 Bar, 130~145 PSI |
| Koszty utrzymania | Mniej niż 1% całkowitej inwestycji |
| Temperatura pracy | 5-45°C |
| Zasilanie | Elektryczność |