| درخواست | آزمایشگاه |
|---|---|
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
| نوع گاز | نیتروژن |
| نرخ جریان | 33-50 میلی لیتر در دقیقه |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| فشار هوا | 0.7-1.0Mpa |
| برش لیزر | آره |
| ساخت مواد جدید | آره |
| نقطه شبنم | ≤-40℃ |
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
|---|---|
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| منبع برق | 220V/50Hz یا سفارشی |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| نوع گاز | نیتروژن (N2) |
| ولتاژ | 220 ولت یا سفارشی |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| خلوص نیتروژن | ≥99.999٪ |
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتیگراد |
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
|---|---|
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتیگراد |
| درخواست | عملیات حرارتی فلزی / برش لیزر |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| منبع برق | 220V/50Hz یا سفارشی |
| نرخ جریان | 1-20 nm3/h |
|---|---|
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتیگراد |
| منبع برق | 220V/50Hz یا سفارشی |
| زمان راه اندازی | ≤13 دقیقه برای اولین بار استفاده کنید |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| تکنولوژی | پیشرفته |
|---|---|
| سود | افزایش یافته |
| هزینه های تولیدی | به حداقل رساندن |
| برنامه | برش لیزری |
| نسبت کارایی | بهینه شده است |
| جداسازی هوا | آره |
|---|---|
| منبع برق | برق |
| تقویت کننده | آره |
| درخواست | برش لیزر یا ساخت مواد جدید |
| ساخت مواد جدید | آره |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
|---|---|
| اندازه | کوچک |
| نوع گاز | نیتروژن |
| اصل کار | جذب نوسان فشار (PSA) |
| برنامه | آزمایشگاه |
| ابعاد | 53*43*101 سانتي متر |
|---|---|
| فشار ورودی هوا | 7 تا 9 بار، 130 تا 145 PSI |
| هزینه تعمیر و نگهداری | کمتر از 1 ٪ از کل سرمایه گذاری |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
| منبع برق | برق |