| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
| Πίεση | 7-9 Bar |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
| Επίπεδο καθαρότητας | Ψηλά |
| Αποδοτικότητα | Ψηλά |
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
| Μέγεθος | μίνι |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Αποδοτικότητα | Ψηλά |
| Ικανότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Μέγεθος | μίνι |
|---|---|
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
| Πίεση λειτουργίας | Ψαρόφυλλο |
| Επίπεδο καθαρότητας | Υψηλή |
|---|---|
| Δυναμικότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Χρήση | Εργαστήριο |
| Μέγεθος | ΜΙΝΙ |
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Δυναμικότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Ροή | 18-33L/min |
| Τάση | 220V ή προσαρμοσμένο |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Πίεση | 00,6-0,8Mpa |