| Wskaźnik przepływu | 33-50 ml/min |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Azot |
| Model | Generator N₂ |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Rodzaj gazu | N₂ |
|---|---|
| Zasilanie | Elektryczne |
| Czystość | Wysoka czystość |
| Pojemność produkcyjna | 300 jednostek miesięcznie |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Cięcie laserowe lub nowe materiały |
|---|---|
| Rodzaj | PSA |
| Wymaganie mocy | 220 V/lub dostosowane |
| Ciśnienie powietrza | 0,7-1,0 MPa |
| Nowe tworzenie materiałów | - Tak, proszę. |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Pojemność | Mały |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Aplikacja | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
| Zastosowanie | Laboratorium |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220V/50 Hz lub dostosowane |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| System sterowania | PLC |
| Typ generatora | Generator azotu w laboratorium |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 l/min |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Azot |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Oszczędności kosztów | Eliminuje potrzebę gazu butelkowanego |
| Wielkość | Kompaktowy |
| Punkt rosy | -40℃ |
|---|---|
| Oszczędność energii | ≥70% |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| System sterowania | PLC |
| Rodzaj | PSA |
| Woltaż | 220 V lub dostosowane |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 18-33l/min |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
| Gwarancja | 1 rok |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Rodzaj gazu | N₂ |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Produkcja żywności |
| Czystość | Wysoka czystość |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |