| Θερμοκρασία εργασίας | 5-45°C |
|---|---|
| Πίεση αέρα | 0.7-1.0Mpa |
| Απαιτούμενη ισχύς | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | π.χ. |
|---|---|
| Εξοικονόμηση ενέργειας | ≥ 70% |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ροή | 18-33 Nm3/h |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τρόπος ελέγχου πίεσης | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
|---|---|
| Τύπος_Αερίου | Αζωτο |
| Όνομα_προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τεχνολογία | Παραγωγή αζώτου |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
|---|---|
| Τύπος_Αερίου | Αζωτο |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Ροή_RATE | 18-33 λίτρα/min |
| Όνομα_προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Δείκτης ροής | 18-33 λίτρα/min |
|---|---|
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Πίεση λειτουργίας | PSA |
|---|---|
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
| Τεχνολογία | παραγωγή αζώτου |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |