| منبع تغذیه | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
|---|---|
| مصرف برق | 0.5 کیلو وات |
| خلوص نیتروژن | 99.99 ٪ |
| برنامه | برش/لحام با لیزر |
| وزن | 135-138 کیلوگرم |
| دقت کنترل فشار | ±1% |
|---|---|
| اتصال منبع گاز | 1/4 |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| دامنه فشار | 2-6 بار |
| حالت کنترل فشار | راهنما |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
|---|---|
| روش تأمین نیتروژن | مداوم |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| اتصال منبع گاز | 1/4 |
| وزن | 100 کیلوگرم |
| دقت کنترل فشار | ±1% |
|---|---|
| منبع برق | AC 220V یا سفارشی |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| دامنه فشار | 2-6 بار |
| وزن | 100 کیلوگرم |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
|---|---|
| دامنه فشار | 2-6 بار |
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| اتصال منبع گاز | 1/4 |
| روش تأمین نیتروژن | مداوم |