| نرخ جریان | 33-50 لیتر در دقیقه |
|---|---|
| قابل حمل بودن | قابل حمل |
| منبع گاز | هوا |
| منبع تغذیه | برقی |
| پس انداز هزینه ها | نیاز به گاز بطری را از بین می برد |
| تکنولوژی | پیشرفته |
|---|---|
| سود | افزایش یافته |
| هزینه های تولیدی | به حداقل رساندن |
| برنامه | برش لیزری |
| نسبت کارایی | بهینه شده است |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
|---|---|
| روش تأمین نیتروژن | مداوم |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| اتصال منبع گاز | 1/4 |
| وزن | 100 کیلوگرم |
| مصرف انرژی | کم |
|---|---|
| فضای مورد نیاز | حداقل |
| دقت، درستی | بالا |
| قابلیت اطمینان | بالا |
| نصب | ساده |
| مصرف انرژی | کم |
|---|---|
| نسبت کارایی | بهینه شده است |
| دوام | دوام طولانی |
| قابلیت اطمینان | بالا |
| امنیت | تضمین |
| دقت کنترل فشار | ±1% |
|---|---|
| اتصال منبع گاز | 1/4 |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| دامنه فشار | 2-6 بار |
| حالت کنترل فشار | راهنما |
| روش تأمین نیتروژن | مستمر |
|---|---|
| وزن | 100 کیلوگرم |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| امنیت | تضمین |
|---|---|
| مصرف انرژی | کم |
| نگهداری | آسان و کم هزینه |
| سود | افزایش یافت |
| قابلیت اطمینان | بالا |
| تایپ کنید | آزمایشگاه مینی PSA |
|---|---|
| اندازه | مینی |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| استفاده | آزمایشگاه |
| سطح خلوص | بالا |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
|---|---|
| دامنه فشار | 2-6 بار |
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| اتصال منبع گاز | 1/4 |
| روش تأمین نیتروژن | مداوم |